en-UScs-CZ

Naše služby

 • Servis

  Opravy počítačů a serverů, údržba a čištění HW, optimalizace operačních systémů, údržba firemních sítí a síťových prvků

 • Čištění kancelářské techniky

  Čisté pracovní prostředí nepřímo ovlivňuje výkon Vašich zaměstnanců a vyplatí se i z hlediska životnosti jakékoli techniky. Oba tyto faktory pak v důsledku ovlivňují výnos firmy. Plánování pravidelného čištění není tak pouze krokem esteticky smýšlejícího člověka, ale zejména strategickým rozhodnutím, na zisk orientovaného manažera. V kancelářích s obvyklou úrovní prašností je výrobci doporučováno provádět čištění techniky alespoň jednou do roka. Dohodněte se s námi na pravidelném čištění a získejte lepší ceny.


 • Hromadná instalace

  Zajišťujeme rychlou instalaci nových PC stejných parametrů.

 • Návrh a realizace firemní sítě

  Dobře fungující firemní síť je základní potřebou nejen velkých společností, ale i menších firem. Lokální síť je nosným pilířem pro většinu komunikačních kanálů a je podpůrným prvkem pro efektivně spolupracující členy pracovních týmů. My to chápeme a odpovědně přistupujeme k plánování, realizaci a údržbě sítí propojující snažení Vašich pracovníků. Zaručíme Vám, nejen po léta bezproblémový chod sítě, ale i bezpečnost firemních dat.

   

 • Školení

  Poskytujeme školení počítačové gramotnosti pro začátečníky i pokročilé. Provedeme Vás základním ovládáním PC, proškolíme Vás oblasti HW, naučíme Vás pracovat v Microsoft Office nebo Vás provedeme možnostmi grafických editorů, které jsou silnými nástroji nejen pro práci s digitálními fotografiemi.